Wybraliśmy serwerownię

9 września 2014 r. podjęliśmy decyzję o umieszczeniu infrastruktury Autenti w serwerowni Grupy 3S. Dzięki temu porozumieniu, infrastruktura naszej platformy znajdzie się w jednej z najbezpieczniejszych i najnowocześniejszych serwerowni w kraju. Autenti wybrało rozwiązanie, z którego korzystają chętnie instytucje finansowe, firmy IT, przedsiębiorstwa z branży logistyki, e-commerce i mediów.

Dedykowane serwery, szerokie możliwości konfiguracji oraz bezpieczeństwo na wielu poziomach (fizyczne, energetyczne, telekomunikacyjne, środowiskowe) w połączeniu z gwarancją jakości, ostatecznie przekonały nas o partnerstwie z Grupą 3S.

Serwery Autenti zlokalizowane są w specjalnie wydzielonej Strefie Danych Osobowych – pomieszczeniu, zlokalizowanym w wydzielonym module centrum danych, które powstało w odpowiedzi na potrzeby świadczenia usług przechowywania danych o wysokim profilu bezpieczeństwa. Strefa Danych Osobowych spełnia restrykcyjne normy przechowywania danych wrażliwych definiowane przez GIODO.

Pełny opis specyfikacji 3S Strefa Danych Osobowych znajduje się tutaj.

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...

Plata gościem Koteckiego w audycji „Człowiek Biznes Technologia”

Tomasz Plata, CMO Autenti, gościł w audycji "Człowiek Biznes Technologia". Jest to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki, rozmawia z Czytaj więcej...