Oszczędzaj czas i pieniądze z bezpiecznym e-podpisem dla firm

Przetestuj podpis elektroniczny dla firm. Pierwsze 14 dni za darmo. Pakiety już od 20zł miesięcznie.

Autenti to platforma do podpisywania dokumentów online. Oferujemy darmowy podpis elektroniczny do użytku prywatnego oraz bezpieczny e-podpis dla firm. Firmy mogą skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, bez żadnych zobowiązań. Poznaj korzyści jakie daje wykorzystanie podpisu elektronicznego Autenti w firmach:

e-podpis autenti pozwala firmom zaoszczędzić pieniądze, dzięki ograniczeniu wydruku dokumentów i kosztów przesyłek

1. Oszczędzasz pieniądze

Dokumenty, które wysyłasz za pomocą Autenti nie potrzebują znaczka pocztowego ani listu przewozowego – nadajesz je do podpisu w wersji elektronicznej. Nie muszą być drukowane. Mogą być archiwizowane na Twoim prywatnym dysku w Autenti. Im więcej dokumentów wysyłasz, tym więcej oszczędzasz. Korzystaj z platformy bez ograniczeń, już od 20zł miesięcznie.

Sprawdź ceny pakietów Autenti

e-podpis autenti pozwala firmom zaoszczędzić czas podpisywania dokumentów, dzięki wysłaniu dokumentów drogą elektroniczną

2. Oszczędzasz czas

Dzięki Autenti nie tracisz czasu potrzebnego na drukowanie, wysyłanie, czy archiwizowanie. Nie stoisz w kolejce na poczcie. Nie czekasz na przyjazd kuriera. Wysyłasz dokumenty do podpisu przez internet. Natychmiast, zaledwie kilka sekund po założeniu konta na platformie.

Sprawdź sam i załóż darmowe 14-dniowe konto testowe

e-podpis autenti jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala podpisywać dokumenty wszędzie gdzie jest dostęp do internetu, na smartfonie, tablecie czy laptopie

3. Podpisujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz

Platforma Autenti jest tak samo wygodna na smartfonie, jak i na komputerze. 24 godziny na dobę pozwala Ci podpisywać elektronicznie dokumenty wszędzie. Wystarczy dostęp do internetu.

Dowiedz się więcej o platformie Autenti

platforma Autenti jest bezpiecznym rozwiązaniem dzięki spełnianiu wymogów trwałego nośnika, weryfikacji podpisujących, oraz certyfikatowi Autenti, który gwarantuje integralność dokumentów podpisywanych elektronicznie

4. Dbasz o bezpieczeństwo Twoich dokumentów

Autenti daje Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz. Możesz weryfikować tożsamość osób podpisujących dokumenty. Każdy dokument jest opatrzony certyfikatem Autenti z informacją, kto i kiedy złożył pod nim podpis. Wszystkie podpisane dokumenty są przechowywane w Twoim prywatnym elektronicznym archiwum o pojemności nawet do 15GB.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie platformy Autenti

e-podpis Autenti jest zgodny z prawem. podpis elektroniczny Autenti jest wiążący dla stron podpisujących dokumenty

5. Działasz w zgodzie z wymogami prawnymi

Dokumenty podpisane przez Autenti są zgodne z prawem, dzięki czemu możesz być pewny, że umowy z Twoimi klinetami lub kontrahentami zawarte na platformie są wiążące. Autenti skutecznie pełni rolę zaufanej trzeciej strony oraz zapewnia wartość dowodową (Certyfikaty Autenti są dowodami w sprawach sądowych).

Poznaj opinię prawną Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy przygotowaną przez prof. Dariusza Szostka (otwórz pdf)

podpis elektroniczny Autenti pozwala podpisać zdecydowaną większość dokumentów. e-podpis Autenti jest wykorzystywany przez działy HR, sprzedaż administrację, finanse w codziennej pracy

6. Wszechstronne zastosowanie

Autenti może być wykorzystane do podpisania niemal każdego dokumentu lub umowy w każdym obszarze działania biznesu. W sprzedaży, zakupach, administracji lub dziale HR. Przykładowe dokumenty, które możesz podpisać dzięki Autenti to: umowy z klientami, umowy z wykonawcami, umowy o dzieło, umowy zlecenie, umowy o zachowaniu poufności, listy intencyjne, zamówienia, umowy najmu, protokół zdawczo-odbiorczy i wiele innych.

Dowiedz się, jak nasi klienci wykorzystują Autenti w codziennej pracy

Skontaktuj się z nami

Nadal się wahasz?

 

Już ponad 300 firm skorzystało z Autenti

Blisko 17 tys. dokumentów podpisanych przez platformę online

Przez pierwsze 14 dni testujesz platformę za darmo