Dlaczego warto skorzystać z podpisu elektronicznego na platformie Autenti?

Poznaj 6 powodów, dla których e-podpis to dobry wybór dla Ciebie i Twojej firmy

e-podpis autenti pozwala firmom zaoszczędzić pieniądze, dzięki ograniczeniu wydruku dokumentów i kosztów przesyłek

1. Oszczędzasz pieniądze

Dokumenty, które wysyłasz za pomocą Autenti nie potrzebują znaczka pocztowego ani listu przewozowego – nadajesz je do podpisu w wersji elektronicznej. Nie muszą być drukowane. Mogą być archiwizowane na Twoim prywatnym dysku w Autenti. Im więcej dokumentów wysyłasz, tym więcej oszczędzasz. Korzystaj z platformy bez ograniczeń, już od 20zł miesięcznie.

Sprawdź ceny pakietów Autenti

e-podpis autenti pozwala firmom zaoszczędzić czas podpisywania dokumentów, dzięki wysłaniu dokumentów drogą elektroniczną

2. Oszczędzasz czas

Dzięki Autenti nie tracisz czasu potrzebnego na drukowanie, wysyłanie, czy archiwizowanie. Nie stoisz w kolejce na poczcie. Nie czekasz na przyjazd kuriera. Wysyłasz dokumenty do podpisu przez internet. Natychmiast, zaledwie kilka sekund po założeniu konta na platformie.

Sprawdź sam i załóż darmowe 14-dniowe konto testowe

e-podpis autenti jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala podpisywać dokumenty wszędzie gdzie jest dostęp do internetu, na smartfonie, tablecie czy laptopie

3. Podpisujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz

Platforma Autenti jest tak samo wygodna na smartfonie, jak i na komputerze. 24 godziny na dobę pozwala Ci podpisywać elektronicznie dokumenty wszędzie. Wystarczy dostęp do internetu.

Dowiedz się więcej o platformie Autenti

platforma Autenti jest bezpiecznym rozwiązaniem dzięki spełnianiu wymogów trwałego nośnika, weryfikacji podpisujących, oraz certyfikatowi Autenti, który gwarantuje integralność dokumentów podpisywanych elektronicznie

4. Dbasz o bezpieczeństwo Twoich dokumentów

Autenti daje Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz. Możesz weryfikować tożsamość osób podpisujących dokumenty. Każdy dokument jest opatrzony certyfikatem Autenti z informacją, kto i kiedy złożył pod nim podpis. Wszystkie podpisane dokumenty są przechowywane w Twoim prywatnym elektronicznym archiwum o pojemności nawet do 15GB.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie platformy Autenti

e-podpis Autenti jest zgodny z prawem. podpis elektroniczny Autenti jest wiążący dla stron podpisujących dokumenty

5. Działasz w zgodzie z wymogami prawnymi

Dokumenty podpisane przez Autenti są zgodne z prawem, dzięki czemu możesz być pewny, że umowy z Twoimi klinetami lub kontrahentami zawarte na platformie są wiążące. Autenti skutecznie pełni rolę zaufanej trzeciej strony oraz zapewnia wartość dowodową (Certyfikaty Autenti są dowodami w sprawach sądowych).

Poznaj opinię prawną Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy przygotowaną przez prof. Dariusza Szostka (otwórz pdf)

podpis elektroniczny Autenti pozwala podpisać zdecydowaną większość dokumentów. e-podpis Autenti jest wykorzystywany przez działy HR, sprzedaż administrację, finanse w codziennej pracy

6. Wszechstronne zastosowanie

Autenti może być wykorzystane do podpisania niemal każdego dokumentu lub umowy w każdym obszarze działania biznesu. W sprzedaży, zakupach, administracji lub dziale HR. Przykładowe dokumenty, które możesz podpisać dzięki Autenti to: umowy z klientami, umowy z wykonawcami, umowy o dzieło, umowy zlecenie, umowy o zachowaniu poufności, listy intencyjne, zamówienia, umowy najmu, protokół zdawczo-odbiorczy i wiele innych.

Dowiedz się, jak nasi klienci wykorzystują Autenti w codziennej pracy

Skontaktuj się z nami

Nadal się wahasz?

 

Już ponad 300 firm skorzystało z Autenti

Blisko 17 tys. dokumentów podpisanych przez platformę online

Przez pierwsze 14 dni testujesz platformę za darmo