Pobierz e-book i dowiedz się wszystkiego o podpisie elektronicznym.

Pobierz darmowy e-book

Jak zdepapieryzować swój biznes i zarządzać dokumentami online?

Zobacz próbkę

Paperless - wprowadź elektroniczny obieg dokumentów i prowadź nowoczesną firmę

Ten e-book został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które zmagają się z papierologią i chcą to zmienić na rzecz cyfrowych rozwiązań.


Krok po kroku pokazujemy jakie zalety mają takie narzędzia oraz jak je wprowadzić we własnej firmie. Nasz poradnik zawiera odpowiedzi dotyczące e-podpisu, elektronicznego obiegu dokumentów czy aspektów prawnych oraz praktyczne przykłady zastosowania e-rozwiązań.


Zgromadzone materiały opracowali eksperci i fachowcy Obserwatorium.biz, firmy doradczej specjalizującą się w tworzeniu i wdrażaniu strategii cyfrowych w przedsiębiorstwach oraz fintechu Autenti - platformy do podpisywania i autoryzowania dokumentów online. E-book wydany jest pod patronatem INFOR PL S.A. - największego polskiego dostawcy profesjonalnych informacji z zakresu prawa i ekonomii.

E-book powstał we współpracy z:

☑ Czym jest podpis elektroniczny
☑ Jakie dokumenty możesz podpisać zdalnie
☑ Co zyskasz wprowadzając narzędzia cyfrowe w swojej firmie
☑ Praktyczne porady i przykłady użycia e-podpisu

Pobierz e-book teraz

Z e-booka dowiesz się:

Partnerzy Autenti o podpisie elektronicznym

Head of Direct to Customers

Ikano Bank

Bartosz Jamróz

Pomysł na wykorzystanie platformy Autent zrodził się w momencie gdy chcieliśmy, aby nasz Klient nie musiał w procesie wnioskowania o kredyt gotówkowy udawać się do naszego punktu obsługi klienta. Przed wdrożeniem przeprowadziliśmy testy. Naszym zdaniem platforma Autenti umożliwia zawarcie umowy w sposób prosty i bardzo czytelny dla Klienta.

Payroll Manager

Edison Energia

Marta Kierska

Po wybuchu pandemii, gdy większość firm stanęła przed dużym wyzwaniem jakim było usprawnienie obieg dokumentów w organizacji, jeszcze bardziej doceniliśmy platformę Autenti. Najważniejszy jest dla nas fakt, że w każdej chwili możemy przesłać umowę jednocześnie do Zarządu oraz Klienta/Pracownika, nie martwiąc się o dzielące nas odległości.

Kierownik Działu Rozwoju Systemów Finansowych i Administracyjnych IT, Rossmann

Małgorzata Kołodziejczyk

Jestem pewna, że nie powrócimy do tradycyjnej formy podpisywania dokumentów, bo w całej firmie odczuwamy bardzo dużą różnicę. Nie drukujemy wersji papierowej dokumentu, nie odsyłamy go pocztą, oszczędzamy mnóstwo czasu, a przy okazji robimy coś bardzo pożytecznego dla środowiska.

Katarzyna Kołodziejska

Chief Operating Officer

Rachuneo

Korzystanie z usług Autenti nie tylko poprawiło znacząco proces sprzedaży, ale także przyniosło realne usprawnienia operacyjne w działalności Rachuneo. Wielu klientów przekonuje możliwość zawarcia umowy z domu. W obecnej sytuacji cyfrowe umowy są wartością dodaną. Korzystanie z nich jest teraz nieodłączną częścią naszej codziennej działalności.

Cenimy Autenti za ograniczenie naszych ryzyk biznesowych. Podpisujemy umowy szybciej niż konkurencja i dzięki temu sprawniej rozpoczynamy nowe projekty. Wygoda Autenti ma też duże znaczenie dla naszych procesów rekrutacyjnych, które realizujemy w 100% zdalnie. Dodatkowo możemy integrować się z innymi usługami dzięki dostępowi do API. Dla nas jako firmy technologicznej ma to szczególne znaczenie.

Michał Olczak

Członek Zarządu

Nextapps

Autenti pozwala wysyłać i podpisywać prawnie wiążące dokumenty online.

Polityka prywatności
Kontakt

Administratorem tej strony internetowej jest: Autenti spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 29/8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem KRS: 0000436998.