Podpis kwalifikowany do kontaktu z urzędami i biznesu

  • Uznawany przez administrację publiczną (ZUS, US, JPK, KRS, JEDZ)
  • Wygodny, mobilny e-podpis połączony z twoim telefonem
  • Zintegrowany z platformą Autenti
  • Aktywacja certyfikatu zdalnie lub w Twoim biurze
ZAMÓW TERAZ »

Wybierz podpis kwalifikowany

KUPUJĘ NA 1 ROK »

Zdalna wideoweryfikacja

+199 zł

Aktywacja już w 30 minut

Aktywacja już w 30 minut

Aktywacja już w 30 minut

Zdalna weryfikacja tożsamości

_______________________________________

Łączna wartość netto

299zł

/rok

389zł

/2 lata

/3 lata

479zł

Zdalna wideoweryfikacja

Zdalna wideoweryfikacja

cena netto za certyfikat

cena netto za certyfikat

cena netto za certyfikat

KUPUJĘ NA 2 LATA »
KUPUJĘ NA 3 LATA »

498 zł

Zdalna weryfikacja tożsamości

+199 zł

_______________________________________

588 zł

Łączna wartość netto

Zdalna weryfikacja tożsamości

+199 zł

_______________________________________

678 zł

Łączna wartość netto

Najchętniej wybierane

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Autenti spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 29/8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem KRS: 0000436998 (dalej „Autenti”) - operator serwisu internetowego udostępnianego pod nazwą “Autenti” - internetowej platformy dostępnej pod adresem www.autenti.com (dalej “Platforma Autenti”) Poznaj pełną treść Polityki ochrony prywatności.

Wypełnij formularz zamówienia

Złóż zamówienie i opłać je przelewem bankowym.

Po potwierdzeniu płatności prześlemy Ci link do procesu weryfikacji tożsamości.

UWAGA!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, czas oczekiwania na zdalną weryfikację tożsamości jest wydłużony do co najmniej 7 dni.

Dlaczego warto kupić e-podpis SimplySign?

Tak dobry, jak własnoręczny

SimplySign pozwala składać podpisy kwalifikowane, które zgodnie z polskim prawem są równoważne podpisowi własnoręcznemu. Nie można odmówić mu skutków prawnych.

Dla zachowania formy pisemnej

Forma pisemna wymaga podpisania dokumentu własnoręcznie lub

z wykorzystaniem kwalifikowanego certyfikatu podpisu elektronicznego,

a takim jest SimplySign

Bez wizyt w urzędach

Podpis kwalifikowany pozwala na załatwianie spraw urzędowych online. Bez wizyt w urzędach. Jest powszechnie uznawany przez administrację publiczną.

Bez dodatkowych urządzeń

Aby użyć SimplySign potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Nie wymaga niewygodnych czytników czy kart, jak inne certyfikaty kwalifikowane. Możesz go użyć na platformie Autenti.

Bezpieczny i pewny

SimplySign jest wydawany przez Assecco Data Systems - kwalifikowanego dostawcę usług zaufania, który działa na rynku od kilkunastu lat.

Przyspiesza Twój biznes

SimplySign jest szybki w użyciu i pozwala zmniejszyć formalności w relacjach biznesowych z urzędami, klientami, dostawcami czy pracownikami.

Aktywuj SimplySign z konsultantem Autenti

Zdalnie, sprawnie i bezpiecznie.

Minimum formalności

Podczas jednego spotkania razem wypełnimy wniosek, potwierdzimy tożsamość

i aktywujemy certyfikat.

Aktywacja już w 30 minut

Twój certyfikat będzie gotowy do użycia już w 30 minut od naszego spotkania. Po aktywacji możesz składać podpisy kwalifikowane na platformie Autenti lub poza nia.

Wsparcie ekspertów e-podpisu

Konsultanci Autenti są autoryzowanymi przedstawicielami SimplySign. Posiadają również szeroką wiedzę z zakresu podpisu elektronicznego.

Często zadawane pytania

Co to jest SimplySign?

Po co jest weryfikacja tożsamości?

Ponieważ podpis kwalifikowany jest równoważny własnoręcznemu

i umożliwia zawieranie bardzo istotnych umów, to dostawca SimplySign musi mieć pewność, że osoba która wnioskuje o podpis jest tą za którą się podaje.

SimplySign to kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego, którego dostawcą jest Assecco Data Systems - kwalifikowany dostawca usług zaufania. SimplySign pozwala między innymi na złożenie podpisu kwalifikowanego na dokumencie elektronicznym.

Czego potrzebuję na spotkaniu z konsultantem?

Dla weryfikacji bezpośredniej - aktualnego fizycznego paszportu lub dowodu tożsamości. Dla weryfikacji zdalnej oprócz dokumentu, dostępu do bankowości elektronicznej polskiego banku (celem wykonania przelewu weryfikacyjnego), oraz urządzenia z kamerą i stabilnym łączem internetowym Podczas spotkania z konsultantem Autenti wypełnisz wniosek, zweryfikujesz tożsamość i podpiszesz umowę. Wszystko bez papieru i szybko, bo Twój certyfikat będzie aktywny nawet w 30 minut.

Gdzie mogę użyć SimplySign?

SimplySign możesz używać w kontaktach z administracją publiczną za pośrednictwem jej narzędzi, lub narzędzi SimplySign. Możesz też użyć go w Autenti do podpisywania dokumentów.

Do jakich dokumentów mogę użyć SimplySign?

Wszystkie dokumenty, które wymagają zachowania formy pisemnej mogą z powodzeniem być podpisane przy użyciu SimplySign. Zgodnie z prawem podpis kwalifikowany jest równoważny własnoręcznemu. Podpiszesz nim np. umowę o pracę, czy sprawozdanie finansowe.

Gdzie może odbyć się spotkanie weryfikacyjne?

Weryfikacja tożsamości z konsultantem może odbyć się zdalnie lub bezpośrednio. Termin i miejsce spotkania potwierdzisz z naszym konsultantem po opłaceniu zamówienia.

Czy SimplySign wymaga czytnika kart lub karty?

SimplySign jest podpisem mobilnym, to znaczy, że do jego użycia potrzebujesz smartfona, dostępu do internetu i oprogramowania do składania podpisu. Możesz też użyć SimplySign w Autenti. Nie potrzebujesz żadnego czytnika ani karty kryptograficznej.

Kiedy będę mógł użyć SimplySign?

Certyfikatu możesz użyć po jego aktywacji, nawet w ciągu 30 minut od spotkania z naszym konsultantem. O aktywacji certyfikatu poinformuje Cię dostawca usługi Assecco Data Systems.

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z ekspertem Autenti