Autenti w książce „Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego”

Książka „Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego” jest już dostępna do kupienia na rynku. Dzięki niej, wszyscy zainteresowani mogą zgłębić wybrane wątki związane z trwającą od ponad dekady głęboką transformacją PKO Banku Polskiego. To pasjonująca historia, ukazująca krok po kroku, jak PKO BP stawał się firmą technologiczną z licencją bankową. Narratorem tej pasjonującej opowieści jest Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego” to książka, którą nosiłem w sobie od kilku lat. Widziałem ogrom zmian, które udało się osiągnąć w PKO Banku Polskim i chciałem, aby ta wspaniała historia setek menedżerów oraz tysięcy pracowników została opisana. – powiedział Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

Bardzo cieszymy się, że w książce została również opisana współpraca PKO BP z Autenti i to, jaką rolę odegrała nasza spółka w cyfryzacji banku.


Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Trwa BLACK WEEK w Autenti

W Autenti przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na BLACK WEEK. Chcemy, żeby dzięki nam podpisywanie Twoich dokumentów odbywało się szybko, Czytaj więcej...

Sprawdź, jakie są zalety podpisu elektronicznego!

  Podpis elektroniczny to przede wszystkim szybkość i wygoda, a także nieocenione usprawnienie biznesu. Specjaliści Autenti dorzucają do tej definicji Czytaj więcej...