PayTel działa z Autenti!

Wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w usługach dodanych stawia na podpis elektroniczny Autenti.

 

PayTel SA jest Krajową Instytucją Płatniczą zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego, która w trosce o Klientów stale rozwija i udoskonala swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. Firmę charakteryzują działania w zakresie: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. Spółka posiada własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny. Dysponuje także własnym zespołem programistycznym, centrum telefonicznej obsługi Klienta oraz m.in. systemem zarządzania terminalami. Dlatego też wiele procesów, np. serwis czy instalację urządzeń, jest w stanie realizować szybciej i efektywniej. Nic zatem dziwnego, że PayTel, ceniący tak bardzo prędkość i sprawność działania, postawił na rozwiązanie Autenti.

 

Dlaczego Autenti?

 

PayTel szczególną wagę przywiązuje do aspektów prawnych, gwarantujących bezpieczeństwo Klientom firmy. To właśnie ta kwestia przesądziła o wyborze usług oferowanych przez Autenti.

 

Firma Autenti cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wielu przedsiębiorstw, także z sektora finansowego. To zwróciło naszą uwagę i pokierowało w stronę tego rozwiązania. Jednak najważniejszym kryterium wyboru jest bezpieczeństwo danych naszych Klientów, którzy chcieliby zawrzeć umowę przez internet. Platforma Autenti spełnia w pełni procedury i regulacje prawne w zakresie zapewnienia autentyczności składanych dokumentów elektronicznych oraz RODO, a w związku z tym – wymogi trwałego nośnika. Chcieliśmy rozwiązania, które nie tylko pozwoli Klientom PayTel szybko i wygodnie podpisać umowę na terminal płatniczy, ale także zagwarantuje bezpieczeństwo danych. – mówi Michał Krasiński, Product Team Manager w PayTel.

 

Szybkie wdrożenie i owocna współpraca

 

PayTel docenia również szybkość, z jaką udało się wprowadzić do firmy rozwiązanie Autenti. Cele zrealizowano sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami partnera.

 

Wdrożenie rozwiązania elektronicznego podpisywania dokumentów w PayTel przebiegło sprawnie i bezproblemowo, co jest także zasługą staranności i profesjonalizmu Autenti. Ich pracownicy są w pełni zaangażowani we wdrażany projekt oraz pomocni w codziennej współpracy. Wszystkie cele założone na początku wdrożenia zostały osiągnięte zgodnie z planem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyboru partnera, a co najważniejsze, zadowoleni są także Klienci PayTel. Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełną odpowiedzialnością zarekomendować partnerstwo z Autenti innym przedsiębiorcom. Zaproponowane rozwiązania sprawdziły się bardzo dobrze, zaś współpraca cały czas przebiegała na wysokim poziomie. Każde z określonych zadań zostało wykonane starannie i terminowo, zaś małe trudności napotkane po drodze były zawsze szybko rozwiązywane. – poleca Michał Krasiński.

 

Najważniejsze korzyści z wdrożenia Autenti

 

Wdrożenie Autenti w PayTel przyniosło firmie wiele korzyści, a tą największą jest z całą pewnością zadowolenie klientów. 

 

Wdrożenie rozwiązania Autenti pozwoliło na znaczne skrócenie procesu zamówienia terminala płatniczego. W obecnym czasie ważnym jest, aby szybko reagować na potrzeby klientów i każdy etap – od przedstawienia oferty do instalacji urządzenia – trzeba zaprojektować na nowo. Platforma Autenti to duży krok w przyszłość, gdyż Klient w dogodnym dla siebie czasie może sfinalizować umowę, która jest natychmiast dostępna do podpisania. Tak samo nasza firma może od razu przystąpić do jej realizacji, nie czekając na kuriera z dokumentami.

Rozwiązanie zostało przyjęte bardzo pozytywnie, tak ze strony pracowników, jak i Klientów. Wyeliminowanie papierowych dokumentów pozwala na szybszą weryfikację Klienta, a dodatkowo nie wymaga fizycznej archiwizacji. Dzięki formie elektronicznej możliwy jest także natychmiastowy wgląd w dokumenty, które już zostały podpisane. Klienci cieszą się z takiego rozwiązania, gdyż mogą wypełnić umowę na terminal płatniczy PayTel w dowolnym miejscu i czasie, zaś cały proces przebiega błyskawicznie. – podsumowuje Michał Krasiński.

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Trwa BLACK WEEK w Autenti

W Autenti przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na BLACK WEEK. Chcemy, żeby dzięki nam podpisywanie Twoich dokumentów odbywało się szybko, Czytaj więcej...

Sprawdź, jakie są zalety podpisu elektronicznego!

  Podpis elektroniczny to przede wszystkim szybkość i wygoda, a także nieocenione usprawnienie biznesu. Specjaliści Autenti dorzucają do tej definicji Czytaj więcej...