Podsumowanie konferencji Autenti

Konferencja Autenti pt. “Usługi zaufania w erze cyfrowej rewolucji” już za nami. 31 stycznia w ‘Google Campus Warsaw’ spotkali się eksperci, pasjonaci i ewangeliści nowych technologii, żeby podzielić się spostrzeżeniami, ale też wymienić doświadczenia oraz nawzajem się inspirować.

 

W imprezie wzięło udział ponad stu zaproszonych gości. Podczas konferencji przedyskutowane zostały tematy związane z najnowszymi trendami w branży usług zaufania, a także zagadnienia i regulacje prawne związane z e-podpisem. Eksperci przeanalizowali też interesujące business case’y z branży finansowej, sprzedażowej i HRowej. Wśród prelegentów mieliśmy przyjemność gościć m.in. Ministra Karola Okońskiego, Tomasza Rudolfa, Michała Kreczmara, Pawła Zounera, Michała Tabora, Miłosza Brakonieckiego i Michała Furmankiewicza.

 

Ciekawe business case’y przedyskutowali z nami Adrianna Dużyja, Paweł Wielgus i Marcin Strawczyński. Z kolei panele dyskusyjne zasilili m.in. Sylwia Leoniewska, Anna Maj, Łukasz Bystrzyński, Jan Szajda i Michał Wetoszka.

 

Wszystkim, którzy byli z nami – serdecznie dziękujemy za obecność i zaangażowanie. Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z konferencji.

Grzegorz Wójcik, CEO Autenti

 

Tomasz Plata, CMO Autenti i Podsekretarz Stanu, Karol Okoński

 

Panel dyskusyjny Tomasza Platy i jego gości

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...

Plata gościem Koteckiego w audycji „Człowiek Biznes Technologia”

Tomasz Plata, CMO Autenti, gościł w audycji "Człowiek Biznes Technologia". Jest to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki, rozmawia z Czytaj więcej...