Sales Manager i Specjalista ds. Telesprzedaży poszukiwani!

Spółka Autenti rozwija się bardzo dynamicznie, czego następstwem jest rozbudowa naszego zespołu. Chcielibyśmy, by nasze szeregi w oddziale warszawskim zasilili dwaj specjaliści – Sales Manager i Specjalista ds. Telesprzedaży. Jeśli szukasz właśnie pracy, a proponowane przez nas stanowiska opisują Ciebie i Twoje doświadczenie, nie wahaj się i aplikuj. Ogłoszenia o pracę znajdziesz poniżej:

 

Sales Manager
Specjalista ds. Telesprzedaży

 

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Kiedy zaglądasz do polskiego internetu, to jest spora szansa, że korzystasz z serwisu, który na jakimś etapie współtworzyliśmy.

Teraz połączyliśmy siły aby stworzyć usługę, która pozwoli każdemu – od freelancera przez małe i średnie firmy, po wielkie organizacje, uprościć proces akceptacji i podpisywania dokumentów. Mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w tej części Europy. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że technologiczna rewolucja to szansa na uproszczenie życia. Im większa ilość dokumentów podpisanych elektronicznie tym mniejsze użycie papieru i wycinka drzew. Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu.

 

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Zdalne potwierdzanie tożsamości – jakie możliwości wykorzystuje Autenti?

Do uzyskania podpisu kwalifikowanego niezbędne jest przejście przez proces potwierdzenia tożsamości. Podpis kwalifikowany jest równoważny własnoręcznemu, dlatego jego dostawca musi Czytaj więcej...

Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...