[Akademia Autenti]: Jak dodać użytkownika do konta firmowego?

W ramach cyklu „Akademia Autenti” pokazujemy Wam, jak proste jest korzystanie z naszej platformy do składania podpisów online. Poświęćcie nam kilka chwil swojego cennego czasu i poznajcie dodatkowe możliwości wysyłania dokumentów przez Autenti, które mogą jeszcze bardziej ułatwić Waszą pracę.W tym odcinku prezentujemy krok po kroku, w jaki sposób dodać użytkownika do konta firmowego w Autenti. Sprawdźcie!

Administrator wkracza do akcji

Użytkowników do konta firmowego mogą dodać Administrator oraz Superadministrator. Jeśli występujesz w jednej z tych ról,  zaloguj się na swoje konto  w Autenti. Kliknij w Menu w prawym, górnym rogu i wybierz sekcję  “Moje konto”. Następnie kliknij  zakładkę “Użytkownicy”, a potem przycisk “Dodaj użytkownika”. Teraz wpisz  dane współpracownika: jego adres mailowy, imię i nazwisko oraz stanowisko  jakie pełni w Twojej firmie. Wskaż również uprawnienia, które nadane zostaną nowej osobie. Po uzupełnieniu pól, kliknij “Zapisz”. Użytkownik został dodany do konta.

Użytkownik dostaje mail

Dodany Użytkownik otrzyma teraz mail z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji może się zalogować na konto Twojej firmy i wysyłać w jej imieniu dokumenty do podpisu. Pamiętaj, jako administrator masz  uprawnienia aby dodać, usunąć lub edytować dane użytkowników, kiedy tylko chcesz.

 

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Trwa BLACK WEEK w Autenti

W Autenti przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na BLACK WEEK. Chcemy, żeby dzięki nam podpisywanie Twoich dokumentów odbywało się szybko, Czytaj więcej...

PayTel działa z Autenti!

Wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w usługach dodanych stawia na podpis elektroniczny Autenti.   PayTel SA jest Krajową Czytaj więcej...