Wygrywamy Wolves Summit!

Autenti zwycięzcą „The great Pitch”, konkursu dla blisko 300 spółek, które w dniach 24-27 października 2016 prezentowały swoje przedsięwzięcia i projekty podczas 4. edycji międzynarodowej konferencji dla startupów, inwestorów i korporacji.

 

Najpierw przebrnęliśmy kwalifikacje i otrzymali zaproszenie od organizatorów Wolves Summit do wzięcia udziału w konferencji (wydarzyło się to już końcem września). Następnie, 1. dnia wydarzenia, wzięliśmy udział w kwalifikacjach mierząc się z blisko 300 spółkami z całego świata. Decyzją jury zakwalifikowaliśmy się do półfinałów (w gronie 32 firm). Kolejna grupa ekspertów oceniała nasz pitch drugiego dnia konferencji. I ich głosami dostaliśmy się do finału. A tam już byliśmy bezkonkurencyjni zdobywając pierwsze miejsce, statuetkę „Wolves Summit” oraz czek na 100 000 USD.

 

Zwycięskie pitche Autenti prezentował nasz CEO, Grzegorz Wójcik, stając przed nie lada wyzwaniem, by opowiedzieć o naszej platformie, jej zastosowaniach i strategii w zaledwie 3 minuty. Wolves Summit był dla nas wyjątkowo udanym wydarzeniem. Finałowy dzień poprzedziły bowiem dziesiątki spotkań i rozmów o współpracy z partnerami biznesowymi, potencjalnymi klientami oraz inwestorami. Z pewnością wrócimy jeszcze na „wilczą imprezę”.

 

Więcej o konferencji przeczytać możecie w PR newsach organizatora. Polecamy:

– Foto relacja – goo.gl/photos/SbjEFPZ8otWBbKQ66

– Wolves Summit 2016_PL >>>

– Wolves Summit 2016_ENG >>>

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...

Plata gościem Koteckiego w audycji „Człowiek Biznes Technologia”

Tomasz Plata, CMO Autenti, gościł w audycji "Człowiek Biznes Technologia". Jest to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki, rozmawia z Czytaj więcej...