WWF dołącza do grona Partnerów Autenti

Misją międzynarodowej organizacji WWF – działającej na świecie już od 55 lat – jest działanie na rzecz przyszłości, w której człowiek żyje w zgodzie z naturą. Nie można jednak mówić o przyszłości bez wzięcia pod uwagę zmieniających się dynamicznie czasów i rewolucji cyfrowej, z którą stykamy się na co dzień. Nic zatem dziwnego, że WWF szuka nowoczesnych rozwiązań, by jeszcze skuteczniej walczyć o ochronę środowiska naturalnego. Dlatego też nasze drogi musiały się w końcu przeciąć. Z radością witamy WWF w naszej firmie i spieszymy z informacją, że organizacja zaczęła właśnie korzystać z naszego e-podpisu i dołącza do grona Partnerów Autenti.

WWF szuka nowoczesnych rozwiązań

WWF jako organizacja pozarządowa zajmująca się ochroną przyrody często szuka efektywnych, energo- i zasobo- oszczędnych działań usprawniających codzienną pracę. W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy pracować w trybie pracy zdalnej. Taki tryb uniemożliwia działanie w starych nawykach, z klasycznym obiegiem dokumentów drukowanych. Dlatego poszukiwaliśmy partnera, który zapewniłby nam sprawną i innowacyjną obsługę dokumentów, a zwłaszcza umów, z których treścią muszą zgodzić się różne strony. – komentuje Barbara Dąbek, Liderka ds. Partnerstw Strategicznych WWF.

Współpraca pełna korzyści

Dokumenty online podpisywane są przez strony na dowolnych urządzeniach (telefon, komputer, tablet) oraz z dowolnego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. Osoba podpisująca dokument nadany przez WWF nie ponosi żadnych kosztów związanych z procesem. Niczego też nie musi instalować, ani nawet zakładać konta na platformie Autenti.

 

Współpraca z Autenti daje nam konkretne wymierne korzyści: oszczędność zasobów i energii, ponieważ nie musimy już drukować i wysyłać umów, dodatkowo usprawnia i przyspiesza proces akceptacji i podpisu ważnych dla Fundacji dokumentów. Nie wymaga podpisu ręcznego, tylko bazuje na rozwiązaniu elektronicznym, więc umowy podpisywane są znacznie szybciej i bez presji czasu. – podsumowuje Barbara Dąbek.

 

Nie ukrywamy, że to partnerstwo bardzo nas cieszy i jesteśmy pewni, że przyniesie dużo dobrego nie tylko miłośnikom WWF, ale też samej naturze. Koleżanki i koledzy z WWF, cieszymy się, że świecicie dobrym przykładem i dołączyliście do grona liderów innowacji.

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Zdalne potwierdzanie tożsamości – jakie możliwości wykorzystuje Autenti?

Do uzyskania podpisu kwalifikowanego niezbędne jest przejście przez proces potwierdzenia tożsamości. Podpis kwalifikowany jest równoważny własnoręcznemu, dlatego jego dostawca musi Czytaj więcej...

Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...