Fortum nowym partnerem Autenti  

Autenti rozszerza swoje portfolio o kolejną firmę z sektora energetycznego. Spółka rozpoczęła współpracę z firmą Fortum, liderem w obszarze czystej energii. Fortum działa w Polsce od 2003 roku. Do firmy należą dwie elektrociepłownie – w Częstochowie i Zabrzu oraz ponad 800 kilometrów sieci ciepłowniczych, które dostarczają ciepło mieszkańcom Częstochowy, Płocka i Wrocławia. Firma czerpie z ponad dwudziestoletnich doświadczeń zdobytych na rynkach skandynawskich. Stawia na elektromobilność, wdrażając w Polsce rozwiązanie z powodzeniem stosowane w Norwegii, Finlandii czy Szwecji. W ofercie Fortum można znaleźć również innowacyjny system gospodarowania odpadami, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.


Dzięki współpracy z firmą Autenti
dostarczamy naszym klientom innowacyjne usługi, zapewniając bezpieczeństwo w okresie pandemii COVID – 19. – mówi  Manager ds. pozyskania i utrzymania w Fortum,

Agnieszka Świętochowska. – Nagle okazało się, że ze względów zdrowotnych musimy unikać kontaktów międzyludzkich i zmaksymalizować działania, które są wykonywane zdalnie. 

Fortum oferuje rozwiązania innowacyjne i przyjazne środowisku, korzystając ze źródeł energii, takich jak słońce, wiatr, woda czy paliwa dostępne lokalnie. Podpis elektroniczny i idea paperless doskonale wpisują się w filozofię eko, równocześnie ułatwiając prowadzenie biznesu.

 

Dzięki Autenti w ciągu kilku minut można potwierdzić warunki współpracy i zawrzeć umowę na prąd, gaz czy pakiet medyczny. – wylicza Świętochowska. – Oszczędzamy czas, papier i pieniądze. Autenti pozwoliło nam również skrócić działania operacyjne i uelastycznić wiele procesów wewnątrz firmy.

 

Autenti powstało w 2014 roku. Jest polską firma oferującą rozwiązania, dzięki którym możliwe jest podpisywanie dowolnych dokumentów online, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Szybkość, wygoda, bezpieczeństwo i zgodność z przepisami prawa to cechy charakterystyczne Autenti. Od swojego rynkowego debiutu spółka pozyskała ponad 700 klientów biznesowych, a także wysłała dokumenty do e-podpisu do kilkuset tysięcy Polaków.

 

 

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...

Plata gościem Koteckiego w audycji „Człowiek Biznes Technologia”

Tomasz Plata, CMO Autenti, gościł w audycji "Człowiek Biznes Technologia". Jest to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki, rozmawia z Czytaj więcej...