KONKURS: Pożegnaj z nami telegram i wygraj konto w Autenti!

Przyszła jesień, czas na konkurs Autenti! Wcale nie zamierzamy ukrywać, że zainspirował nas do jego przeprowadzenia tweet Poczty Polskiej z 18 września. Otóż szanowna instytucja doniosła w mediach społecznościowych, że od 1 października klienci indywidualni na dobre pożegnają się z możliwością wysyłania telegramów. I choć młodsze pokolenie o takiej formie komunikacji czytało zapewne tylko w książkach, to odrobinę starsi klienci Autenti mogą telegramy wspominać z niemałym rozrzewnieniem. Dlatego postanowiliśmy pożegnać telegramy w wielkim stylu. W końcu im się to należy!

Jeśli do 30 września wyślesz nam do warszawskiej siedziby Autenti TELEGRAM o dowolnej treści (zaznaczamy, że liczymy raczej na pozytywny przekaz wiadomości ;)), otrzymasz od nas pakiet biznesowy PRO na rok za darmo. Brzmi interesująco? Czekamy zatem na Twój telegram. Pamiętaj, czas ucieka!

Autenti 
ul. Sobieszyńska 25 
00-764 Warszawa

 

EDIT: Zawiadamiamy, że nie otrzymaliśmy od Was ani jednego telegramu… No cóż, wbrew pozorom nawet nas to cieszy, bo pokazuje, że nasi sympatycy już dawno komunikują się wyłącznie drogą elektroniczną. Cyfrowa rewolucja trwa! 🙂

Już niebawem będziemy mieli dla Was kolejny konkurs. Obiecujemy, że tym razem mniej archaiczny w formie. Śledźcie nas w mediach społecznościowych!