Korzystasz z Tarczy Finansowej PFR? Planujesz podpisać elektronicznie pełnomocnictwo do złożenia wniosku lub umowę o subwencję? Zrób to na platformie AUTENTI!

Jeśli czytasz ten artykuł, znaczy to, że posiadasz już kwalifikowany podpis elektroniczny i dostęp do platformy Autenti, na której z powodzeniem go używasz.

Jeśli NIE, dowiedz się więcej. Sprawdź, jak:

 

Teraz przejdź do podpisania dokumentu:

 

Wypełnij właściwe pełnomocnictwo lub umowę danymi dotyczącymi  Twojej działalności. Możesz do tego wykorzystać np. oprogramowanie Adobe Acrobat Reader.

 

 

Zapisz plik z danymi na swoim dysku. Zrób to poprzez użycie komendy “PLIK” → “DRUKUJ”. Dalej zmień w polu “Drukarka” wybór na “DRUKUJ do PLIKU PDF”,

 

a następnie zapisz plik na swoim dysku.

 

Teraz użyj platformy Autenti. Zaloguj się do niej przy pomocy swojego adresu email: https://account.autenti.com/login

W rozwijanym menu platformy, w prawym górny rogu, użyj sekcji “CLASSIC SIGN”.

 

 

Dodaj właściwy plik (z pełnomocnictwem lub umową) ze swojego dysku, a następnie przejdź proces podpisywania przy użyciu Twojego kwalifikowanego podpisu elektronicznego   (SimplySign lub InfoCert).

 

Po złożeniu podpisu, zapisz plik na swoim dysku. W razie czego możesz otworzyć finalny plik raz jeszcze w Adobe Acrobat Reader, aby upewnić się, że Twój podpis został skutecznie złożony.

 

Teraz możesz odesłać plik do PFR lub innej instytucji.

Życzymy Ci powodzenia!

Team Autenti

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Zdalne potwierdzanie tożsamości – jakie możliwości wykorzystuje Autenti?

Do uzyskania podpisu kwalifikowanego niezbędne jest przejście przez proces potwierdzenia tożsamości. Podpis kwalifikowany jest równoważny własnoręcznemu, dlatego jego dostawca musi Czytaj więcej...

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu stawia na rozwiązanie Autenti

Podpis elektroniczny Autenti to rozwiązanie, które z każdym dniem zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Teraz dołączył do niego Uniwersytet Ekonomiczny Czytaj więcej...