mężczyzna pracujący przy komputerze

6 korzyści, które daje firmom podpis elektroniczny Autenti

6 korzyści, które daje firmom podpis elektroniczny Autenti

Autenti to platforma do podpisywania dokumentów online. Oferujemy darmowy podpis elektroniczny do użytku prywatnego oraz bezpieczny e-podpis dla firm. Firmy mogą skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, bez żadnych zobowiązań. Poznaj 6 kluczowych korzyści jakie daje podpis elektroniczny Autenti firmom.

  1. Oszczędzasz czas
  2. Oszczędzasz pieniądze
  3. Podpisujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz
  4. Twoje dokumenty są bezpieczne
  5. Działasz w zgodzie z wymogami prawnymi
  6. Wszechstronne zastosowanie

1. Oszczędzasz czas

Dzięki Autenti nie tracisz czasu potrzebnego na drukowanie, wysyłanie, czy archiwizowanie. Nie stoisz w kolejce na poczcie. Nie czekasz na przyjazd kuriera. Wysyłasz dokumenty do podpisu przez internet. Natychmiast, zaledwie kilka sekund po założeniu konta na platformie. Dowiedz się jak dzięki Autenti WorkService skrócił czas podpisania umów o dzieło i zlecenie o 70%.

2. Oszczędzasz pieniądze

Dokumenty, które wysyłasz za pomocą Autenti nie potrzebują znaczka pocztowego ani listu przewozowego – nadajesz je do podpisu w wersji elektronicznej. Nie muszą być drukowane. Mogą być archiwizowane na Twoim prywatnym dysku w Autenti. Im więcej dokumentów wysyłasz, tym więcej oszczędzasz. Z Autenti możesz korzystać bez ograniczeń, już od 20zł miesięcznie.

Sprawdź ceny pakietów Autenti

3. Podpisujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz

Platforma Autenti jest tak samo wygodna na smartfonie, jak i na komputerze. 24 godziny na dobę pozwala Ci podpisywać elektronicznie dokumenty wszędzie. Wystarczy dostęp do internetu. Dzięki temu Twoi klienci, pracownicy, dostawcy, mogą zapoznać się z dokumentem w dogodnym dla siebie momencie. Dowiedz się jak Warszawska Szkoła Języka Japońskiego zwiększa sprzedaż, dzięki zwiększonej dostępności dokumentów do podpisu.

4. Twoje dokumenty są bezpieczne

Autenti daje Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz. Możesz weryfikować tożsamość osób podpisujących dokumenty. Każdy dokument jest opatrzony certyfikatem Autenti z informacją, kto i kiedy złożył pod nim podpis. Wszystkie podpisane dokumenty są przechowywane w Twoim prywatnym elektronicznym archiwum o pojemności nawet do 15GB.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie platformy Autenti

5. Działasz w zgodzie z wymogami prawnymi

Dokumenty podpisane przez Autenti są zgodne z prawem, dzięki czemu możesz być pewny, że umowy z Twoimi klinetami lub kontrahentami zawarte na platformie są wiążące. Autenti skutecznie pełni rolę zaufanej trzeciej strony oraz zapewnia wartość dowodową (Certyfikaty Autenti są dowodami w sprawach sądowych).

Poznaj opinię prawną Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy przygotowaną przez prof. Dariusza Szostka (otwórz pdf)

6. Wszechstronne zastosowanie

Autenti może być wykorzystane do podpisania niemal każdego dokumentu lub umowy w każdym obszarze działania biznesu. W sprzedaży, zakupach, administracji lub dziale HR. Przykładowe dokumenty, które możesz podpisać dzięki Autenti to: umowy z klientami, umowy z wykonawcami, umowy o dzieło, umowy zlecenie, umowy o zachowaniu poufności, listy intencyjne, zamówienia, umowy najmu, protokół zdawczo-odbiorczy i wiele innych.

Dowiedz się, jak nasi klienci wykorzystują Autenti w codziennej pracy

Bądź na bieżąco z Autenti

Otrzymuj najświeższe porady i wskazówki dotyczące platformy Autenti i najważniejszych kwestii związanych z e-podpisem.


Zobacz także
Weryfikowanie dokumentu podpisanego w Autenti za pomocą Adobe Acrobat

Dokument podpisany za pomocą platformy Autenti konwertowany jest do  formatu PDF (tworzonego zgodnie z międzynarodową normą ISO 32000) i zawiera: Czytaj więcej...

Plata gościem Koteckiego w audycji „Człowiek Biznes Technologia”

Tomasz Plata, CMO Autenti, gościł w audycji "Człowiek Biznes Technologia". Jest to podcast, w którym prowadzący, Wiesław Kotecki, rozmawia z Czytaj więcej...