Zadzwoń do nas
Kup podpis

Podpis kwalifikowany w 15 minut albo zwrot pieniędzy

Zamów podpis kwalifikowany Autenti by InfoCert, a zdalną weryfikację tożsamości przeprowadzimy w 15 minut, lub zwrócimy Ci pieniądze.

Nasi klienci

Do czego użyjesz podpisu
kwalifikowanego Autenti by InfoCert?

 • Administracja publiczna

  Możesz je wykorzystywać do podpisywania dokumentów dla administracji publicznej - deklaracje ZUS, JPK, dokumenty do e-KRS (S24 oraz RDF), e-KRK, CEIDG, czy sprawozdania finansowe.

 • Dokumenty biznesowe

  Podpiszesz każdy dokument wymagający formy pisemnej - umowy
  o pracę, umowy leasingowe, przeniesienie praw autorskich i wiele innych.

 • Dokumenty prywatne

  Kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego jest przypisany do konkretnej osoby, dlatego możesz go użyć wszędzie gdzie jest wymagany Twój podpis.

Dlaczego warto?

Certyfikaty podpisu kwalifikowanego Autenti by InfoCert to szereg unikalnych korzyści.

 • Tak dobry jak własnoręczny

  Podpis kwalifikowany jest równoważny podpisowi własnoręcznemu. Dzięki niemu podpiszesz każdy dokument wymagający zachowania formy pisemnej.

 • Uniwersalność

  Autenti by InfoCert użyjesz do podpisania dowolnego dokumentu. Biznesowe, prywatne i dla administracji publicznej.

 • Wideoweryfikacja w 15 minut

  Wydanie certyfikatu podpisu kwalifikowanego wymaga weryfikacji tożsamości. My robimy to zdalnie w 15 minut. Jeśli nie zdążymy, zwrócimy Ci pieniądze.

 • Wszędzie tam, gdzie Ty

  Autenti by InfoCert nie wymaga użycia karty kryptograficznej ani czytnika. Jest połączony z Twoim telefonem.

 • Bez dodatkowych programów

  Certyfikatu Autenti by InfoCert użyjesz w ramach platformy Autenti, która jest dostępna jako aplikacja w Twojej przeglądarce www.

 • Najbardziej opłacalny

  Nie ponosisz kosztów czytnika i karty kryptograficznej, nasze rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze niż innych dostawców certyfikatów chmurowych.

Podpisuję z programistami umowy o dzieło z przeniesieniem autorskich praw majątkowych, a tego typu umowy wymagają zachowania formy pisemnej. Charakter pracy specjalistów IT często pozwala na zdalne realizowanie zleceń. Wymóg formy pisemnej znacznie utrudnia i wydłuża proces zawarcia umowy z programistami. Dzięki Autenti podpisywaliśmy też umowy z partnerami biznesowymi i ku naszemu zdziwieniu po stronie partnera umowa została podpisana szybko i bez dodatkowych pytań mimo, że nie mają konta na Autenti i wcześniej w taki sposób nie podpisywali umów.

Kamil Brzeziński, CTO BoldPixel

Autenti pozwala nam podpisywać umowy zdalnie, co uprościło i przyspieszyło cały proces obiegu dokumentów w naszej firmie. Od początku stawialiśmy na łatwość i czas wdrożenia. Do tego kluczowa dla nas była kwestia intuicyjnej obsługi dla użytkowników oraz możliwość wykorzystania podpisów kwalifikowanych, które zastępują tradycyjny, odręczny podpis wymagany dla umów leasingu. To wszystko zapewniła nam firma Autenti.

Piotr Staniewski, Commercial Director SME w LeasePlan

Podpis kwalifikowany ma tę zaletę, że może być stosowany w przypadku umów z przeniesieniem praw autorskich, które wymagają formy pisemnej. Korzystają u nas z niego członkowie zarządu spółki. Podpisywane dokumenty pozostają wówczas w jednej aplikacji, dzięki czemu łatwiej jest nam zapanować nad procesami i sięgać do jednego cyfrowego archiwum w razie potrzeby.

Tomasz Szymański, Cloud Project Manager Chmurowisko
Wybierz interesujący Cię okres ważności certyfikatu

Oferta dla Ciebie

Kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego Autenti by InfoCert Gotowy do użycia w kilka chwil po weryfikacji tożsamości

348

(Podana kwota jest kwotą netto)
 • zdalna weryfikacja tożsamości o wartości 149 zł, w cenie
 • możliwość użycia na platformie Autenti
 • składanie podpisów w formacie PAdES (na plikach PDF)
 • składanie podpisów w formiacie XAdES (na plikach XML)
 • podpisywanie dokumentów dla administracji publicznej
 • weryfikacja tożsamości w 15 minut lub zwrot pieniędzy
Kup teraz
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: +48 732 123 342

W jaki sposób wydajemy certyfikaty Autenti by InfoCert?

Przeprowadzimy weryfikację w 15 minut lub zwrócimy Ci pieniądze.

Zapoznaj się z regulaminem promocji
 1. Jak przygotować się do weryfikacji tożsamości?

  Wideoweryfikacja odbywa się zdalnie na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Termin wybierzesz przy pomocy kalendarza, który udostępnimy Ci po opłaceniu zamówienia. Do wideoweryfikacji potrzebujesz dobrego połączenia internetowego, sprawnej kamery, mikrofonu i spokojnego miejsca do przeprowadzenia rozmowy.

 2. Kiedy certyfikat będzie gotowy do użycia?

  Po pozytywnej wideoweryfikacji przejdziesz do podpisania wniosku o wydanie certyfikatu. Certyfikat zostanie automatycznie podpięty do Twojego konta na platformie Autenti. Od tej pory możesz składać podpis kwalifikowany pod dokumentami w ramach platformy Autenti.

Kup podpis kwalifikowany

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Autenti by InfoCert to szereg korzyści, poznaj je wszystkie!

 • Zdalna weryfikacja tożsamości

  Używaj certyfikatu od razu po zdalnym potwierdzeniu tożsamości.

 • Brak ukrytych kosztów

  Kupujesz od nas kompletny produkt. Cena uwzględnia weryfikację tożsamości!

 • Bez dodatkowych urządzeń

  Podpisuj dokumenty przez internet. Bez czytników. Bez programów.

 • Atrakcyjny cenowo

  Zdalna weryfikacja i brak dodatkowych urządzeń to Twoja oszczędność.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jeżeli proces weryfikacji tożsamości przeprowadzony przez pracownika Autenti trwał dłużej niż 15 minut i nie został w tym czasie pozytywnie zakończony, (tj. wniosek o aktywację usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego nie został Ci wydany), zwrócimy Ci poniesioną przez Ciebie opłatę. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

  Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail z prośbą o zwrot kosztów na adres ​[email protected].​ Dla swojej skuteczności prośba ta musi zostać wysłana w terminie 7 dni od dnia zakończenia usługi oraz zawierać numer zamówienia, którego dotyczy.

  Możemy zaoferować niższą cenę, dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcą certyfikatu kwalifikowanego InfoCert. Cały proces jest zdalny, a do użycia certyfikatu nie potrzebujesz dodatkowych kosztownych urządzeń.

  Tożsamość jest weryfikowana poprzez wideorozmowę z konsultantem Autenti. W jej trakcie zostaną potwierdzone dane zawarte we wniosku o certyfikat z danymi z dokumentu tożsamości. Cały proces odbywa się zdalnie przy użyciu kamery internetowej i nie trwa dłużej niż 15 minut.

  Certyfikat może być wydany tylko osobom posiadającym polskie obywatelstwo.

 • Przygotuj swój dowód tożsamości lub paszport, telefon komórkowy oraz upewnij się, że kamera i mikrofon w Twoim komputerze są sprawne.

  Wideoweryfikacja powinna się odbyć na komputerze z dostępem do internetu, który posiada kamerkę internetową oraz głośnik i mikrofon.

  Podpisy możesz złożyć korzystając z konta na platformie Autenti. Jest ono dostępne przez internet, na każdym urządzeniu i przeglądarce. Dzięki temu do złożenia podpisu nie będzie wymagana instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania.

  Podpisem kwalifikowanym Autenti by InfoCert podpiszesz wszystkie najpopularniejsze formaty plików, w tym pliki o rozszerzeniu .txt, .rtf, .pdf, .xps, .odt, .ods, .odp, .doc, .xls, .ppt,.docx, .xlsx, .pptx, .csv, .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .geotiff, .png, .svg, .wav, .mp3, .avi, .mpg, .mpeg, .mp4, .m4a, .mpeg4, .ogg, .ogv, .zip, .tar, .gz, .gzip, .7Z, .html, .xhtml, .css, .xml, .xsd, .gml, .rng, .xsl, .xslt, .TSL, .XMLsig, .XAdES, .PAdES, .CAdES, .ASIC, .XMLenc, .dwg, .dwf, .dxf, .dgn, .jp2.

  Tak. Kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego Autenti by InfoCert, pozwala na składanie podpisów na już podpisanych dokumentach.

  Autenti by InfoCert pozwala podpisać dokumenty w formacie PAdES i XAdES. Wiele dokumentów dla administracji publicznej wymaga dokumentów podpisywanych w formacie XAdES. Certyfikatem kwalifikowanym Autenti by InfoCert nie możesz zalogować się w aplikacjach administracji publicznej.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z ekspertem Autenti i dowiedz się, jak możesz najlepiej wykorzystać certyfikat Autenti by Infocert.