Połączyliśmy swoją wiedzę i doświadczenia,

aby stworzyć nowy wymiar podpisu elektronicznego.

Założyciele Autenti

Grzegorz Wójcik

CEO

Grzegorz to pomysłodawca i CEO projektu Autenti. Jest ekspertem w  obszarze internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów cyfrowych oraz e-commerce. Był jednym z założycieli portalu Interia.pl. Pracował też w Radiu RMF FM, TVN SA i w Grupie Onet. Jako przewodniczący Rady Nadzorczej PBI inicjował powstanie standardu pomiaru użytkowników w internecie. Był CEO Grupy Allegro, pełnił funkcje doradcze i relacji korporacyjnych dla Grupy Naspers (Allegro). Jest inicjatorem i współtwórcą Izby Gospodarki Elektronicznej oraz członkiem Rady e-Izby.

Tomasz Plata

CMO

Tomasz jest przedsiębiorcą, pasjonatem marketingu produktowego i nowych mediów. Z wykształcenia ekonomista, w tym absolwent studiów MBA, przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w RMF FM, Radiu Eska i Grupie Onet. W latach 2008 – 2013 jako dyrektor działu online w TVN SA kreował strategię spółki w obszarze online oraz odpowiadał za jej realizację. Jest twórcą platformy wideo Player.pl oraz kilkudziesięciu serwisów internetowych, w tym TVN, TVNMeteo, Kulinarni.pl i Plejada.pl.

Bartosz Wojciechowski

CLO

Bartek jest radcą prawnym. Jego pasją jest łączenie prawa i nowoczesnych technologii. Od 2007 roku budował dział prawny Allegro w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Wpływał na kształtowanie polityki prawnej popularnych serwisów internetowych, m.in. Allegro, Otomoto, Otodom, Ceneo, Citeam, BuyVip/Markafoni, Agito, Tablica/OLX, Stendi, CoKupic, Sendit, Oferia.

Współtworzyliśmy sukcesy firm:

Allegro E-commerce Interia TVN Onet OLX RMF-FM

Mentorzy Autenti

Marek Dworak

Marek Dworak

Inwestor i doradca. Ekspert w dziedzinie finansów i mediów.  Prezes Open Quiz Sp. z o.o., Przewodniczący RN e-Kiosk S.A. oraz  ComPress S.A. notowanych na GPW oraz członek RN Gremi Media S.A. – wydawcy Rzeczpospolitej i Parkietu. Absolwent AE w Krakowie. Przez ponad 16 lat był wiceprezesem, a ostatnie 2,5 roku prezesem największej grupy radiowej w Polsce – Grupy RMF. W latach 2007-2009 był również członkiem RN Interia PL S.A.

Piotr Walter

Piotr Walter

Piotr Walter przez ponad 20 lat był związany z Grupą ITI i TVN. W latach 1999-2012 był członkiem zarządu TVN, a w latach 2001-2009 – prezesem firmy. W latach 2013-2015 pełnił funkcje wiceprezesa Grupy ITI oraz członka rady nadzorczej i przewodniczącego komitetu ds. strategii i kontentu w TVN. Aktualnie Piotr Walter jest koproducentem filmowym, inwestorem oraz zasiada m.in. w RN Wirtualnej Polski.

Marek Kapturkiewicz

Marek Kapturkiewicz

Menadżer, marketer, inwestor i inżynier. Współzałożyciel, inwestor i partner w Innovation Nest – funduszu seed/VC oraz współzałożyciel SPIN – Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest. Poprzednio m.in. wieloletni członek zarządu, COO i wiceprezes Grupy Onet.pl oraz dyrektor promocji i rozwoju produktu Tymbark S.A. Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki oraz studiów biznesowych w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu.

Tomasz Woźniak

Tomasz Woźniak

Doświadczony strateg i wizjoner przedsięwzięć związanych z nowymi technologiami. Swój pierwszy startup, mp3.pl, założył w 1996 r., następnie przez 10 lat współtworzył portal Wirtualna Polska. Od 2015 roku prowadzi jeden z największych coworkingów w Polsce – O4 w Olivia Business Centre w Gdańsku. Zaangażowany także w Black Pearls VC, gdzie pełni funkcję Członka Zarządu funduszu LQT Fund II zajmującego się inwestowaniem w innowacyjne projekty badawczo-rozwojowe.